Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 
 
 
2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010
                         
2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003            
 
 
 
22-4-2022 : Paris/F - CACS-CACIB Championnat de France 2022
Keurmeester : Dr. Maison Frédéric/F
Resultaten : SCC
 
27 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 16 )
 
Reuen (8/11)
 
Jeugdklas (2/3)
1 U JBOS
Riazan Aegon du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF : 17803
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy x Otmena du Clos Vrémontois)
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
 
2 U  Seigneur d'Ellendil 
Geb.: 25-05-2021   LOF : 17897
(Lynx Black Soul x Dober-Kopp Hu-Go Unicum)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
afw  Simple Obsession Fifty Shades Darker 
Geb.: 23-05-2021   RKF : 6280911
(Ch. Solovyev Triumph x Ch. Simple Obsession z Bilmy)
Fokker : Gubaeva Natalia - Eig.: Toselli Lorenzo
 
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U CAC CACIB BOS
Rackham Le Rouge d'Ellendil 
Geb.: 11-08-2020   LOF : 17768/3147
(Iaroslav Black des Svoras de la Centauresse x Dober-Kopp Hu-Go Unicum)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
2 U RCAC RCACIB
Japejukan Karjala Takas 
Geb.: 03-07-2020   FIN : 40944/20
(Scheztaya Velvet Goldmine x White Army Stepowy Goniec)
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: Lindholm Jussi
 
3 U  Rebel du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF : 17804
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy x Otmena du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
4 U  Texas Stepowy Goniec 
Geb.: 28-04-2020   LOF : 17909/3143
(Estet Classic Valentin Stepowy Goniec x Finka Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Mlle Chevalier Line
 
 
Kampioensklas (2/4)
1 U  Ch. Cherkay Of The Wicklow Hunters 
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
Kngw.  Ch. Exlibris Falco Rus Dikkens 
Geb.: 17-10-2019   LV : KV-248/20
(Exlibris Falco Rus Car Gvidon x Exlibris Falco Rus Zhar-Ptitsa)
F.&Eig.: Korcagina Olga
 
afw  Ch. Blesk at Hermitage d'Eole 
Geb.: 04-11-2017   LOF : 17534/03075
(Cavallierik Vanilla Sky x Stardust Ziggy Bielie Noci)
Fokker : Kovacevic Dejan & Lidija - Eig.: Guillon Sylvie
 
afw  Ch. Power and Elegance Catch the Cash 
Geb.: 14-06-2016   VDH/DWZB B : 18873
(Ch. Ischyma Saphir x Mariza aus dem Zarenreich)
F.&Eig.: Witt-Gross Katharina
 
Teven (15/16)
 
Jeugdklas (3/4)
1 U JBOB
Been Waiting For You Modnyabistru 
Geb.: 28-02-2021   NHSB : 3228291
(Ch. Lynx Autumn Fire x Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny)
Fokker : van den Broek A.P.J.M. - Eig.: van den Broek André / Kluiters Jeanne
 
2 U  Spassiba d'Ellendil 
Geb.: 25-05-2021   LOF : 17904
(Lynx Black Soul x Dober-Kopp Hu-Go Unicum)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
ZG  Mischran Yennefer 
Geb.: 07-04-2021   CMKU/B : 4350/21
(Mischran Melchior x Mischran A Touch of Frost)
Fokker : Baker Angie - Eig.: Aharon Natalya
 
afw  Shaya Dusha de l'Hermitage d'Eole 
Geb.: 28-06-2021   LOF : 17893
(Ch. Blesk at Hermitage d'Eole x Izvol Milushka Russkaia Dusha)
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
 
Intermediaire Klas (4/4)
1 U  Japejukan Katarina Suurin 
Geb.: 03-07-2020   FIN : 40946/20
(Scheztaya Velvet Goldmine x White Army Stepowy Goniec)
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: Lindholm Jussi
 
2 U  Rebecca du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF : 17798
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy x Otmena du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
3 U  Uganda Stepowy Goniec 
Geb.: 22-05-2020   LOF : 17908/3671
(Estet Classic Valentin Stepowy Goniec x Arella Ai by H.R.I.B. at Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Mlle Chevalier Line
 
4 ZG  Renaissance du Grand Fresnoy 
Geb.: 28-12-2020   LOF : 17837
(Ch. Majestic Palace du Grand Fresnoy x Apriori Tavolga)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
Openklas (5/5)
1 U CAC CACIB BOB
Rhapsody in Red Silent Enigma 
Geb.: 06-05-2020   CMKU/B : 4155/20
(Dion's Zamilovaniy x Nadyeshda Silent Enigma)
Fokker : Krapova Marta - Eig.: Aharon Natalya
 
2 U RCAC RCACIB
Ch. Magdalena du Grand Fresnoy 
Geb.: 03-02-2016   LOF : 016942
(Ch. Solovyev Triumph x Histoire d'Amour du Grand Fresnoy)
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
3 U  Romy du Clos Vrémontois 
Geb.: 28-06-2020   LOF : 17715
(Oustinov du Clos Vrémontois x Lina du Clos Vrémontois)
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
4 U  Ovatsiya de Kanapoviec 
Geb.: 24-01-2018   LOF : 17442/3649
(Bogatyr von Alshamina x Iesvlana du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Ronat Sandrine
 
U  Phantazia d'Ellendil 
Geb.: 23-09-2019   LOF : 17623/3661
(Olympe d'Ellendil x Isami d'Ellendil)
F.&Eig.: Mme Debricon Sophie
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U  Ch. Calina of The Wicklow Hunters 
Geb.: 29-07-2016   NHSB : 3052734
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters x Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans & Inge
 
2 U  Ch. Olympe du Cot-Regnier 
Geb.: 22-03-2018   LOF : 17411/3628
(Ch. Perm Velikaya Blesk x Ch. Irinka du Cot-Regnier)
F.&Eig.: Mme Laurent-Faure Danielle
 
3 U  Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny 
Geb.: 24-03-2015   NHSB : 3018642
(Ch. Solovyev Triumph x Solovyev Night and Day)
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
Kngw. : Kan niet gekeurd worden
 
 
 
 
 
 
terug naar boven