Multi Ch. Piatoi Polozovich de Xanishka

 
 
 
2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003
 
 
 
19-09-2021 : Noorderwijk (Herentals)/B - CAC Belgian Borzoi Special 2021
Keurmeester : Mw. van Veen-Keur Roel/NL
 
 

CBB-BBC Winners 2021
Best in Show Ch. Nasya of Russian Dreams - Res. Best in Show Ch. Aiyana von Alshamina
 

37 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 14 / Teven : 23 )
 
Reuen (13/14)
 
Jeugdklas (4/4)
1 U JBOB
Tehau de la Legion d'Antis
Geb.: 28-07-2020   LOSH : 1314149
(Quentin Hussard du Grand Serail x Mamouchka Tsarine Wolfskaïa)
Fokker : Dupont Alain - Eig.: Kozyreva Natalia
2 U  Estet Classic Hakkon at Wyehawk
Geb.: 27-04-2020   EST : 02707/20
(Ch. Estet Classic Izbor x Ch. Estet Classic Vsemila)
Fokker : Gorbatsjova Olga - Eig.: Habig Christofer
3 U  Timur van de Marloe
Geb.: 22-06-2020   
(Russkiy Azart Idealist Obsession Coronado x Happy Honeymoon Polot)
F.&Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
4 U  Tarás van de Marloe
Geb.: 22-06-2020   
(Russkiy Azart Idealist Obsession Coronado x Happy Honeymoon Polot)
F.&Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
 
Intermediaire Klas (2/2)
1 U Beste Hoofd Reu
Sukascha of Russian Dreams
Geb.: 21-11-2019   LOSH : 1302707
(Ch. Korsakov Radost Power of Love Menigma x Ch. Noriana of Russian Dreams)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca / Heylen Line
2 U  Dvorets Borzogo Fusik
Geb.: 16-02-2020   NHSB : 3189540
(Kataboliw Henrik x Kataboliw Ebony and Ivory)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Toffoletto Daniël
 
Openklas (3/4)
1 U RCAC
Dvorets-Borzogo Druzhko
Geb.: 28-04-2017   NHSB : 3080903
(Kataboliw Beryll x Dvorets-Borzogo Babochka)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Van Os Arnoud
2 U  Pushkin du Cot-Regnier
Geb.: 29-01-2019   LOF : 17537/0
(Ch. Mosseiev du Cot-Regnier x Jarkaia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Toussaint Sylvie
3 U  Kataboliw Fritz
Geb.: 14-02-2017   VDH/DWZB B : 18961
(Basnjan Knight Errand x Andora Karmazynowy Galop)
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Smit Anneke
afw  Russkiy Azart Lotus the King of Diamonds
Geb.: 14-09-2017   ROI : 17/171284
(Ch. Russkiy Azart Cerarus Valiant Invictus x Russkiy Azart Yalmea Rajna Liberty)
Fokker : Lazareva Maria - Eig.: van Wijnsberge-Geerlings Marianne
 
 
Fokkersklas (2/2)
1 U CAC Beste Reu - BOB Best in Show
Ch. Nasya of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155006
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Sergeiko du Pré du Château
Geb.: 18-04-2019   LOSH : 1289423
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy x Nastassia du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
 
Kampioensklas (1/1)
1 U  Ch. Chyerdak Perfect Boyfriend
Geb.: 28-10-2016   LOSH : 1188781
(Ch. Velikij Pravda x Ch. Chyerdak Kamaera)
Fokker : Soete Deborah - Eig.: Soete Deborah / Miccolis E.
 
Veteranenklas (1/1)
1 U  Ch. Aston-Martin Karmazynowy Galop
Geb.: 03-07-2013   PKR.X : 8456
(Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec)
Fokker : Dudzik Miroslawa - Eig.: Smit Anneke
Teven (21/23)
 
Minor Puppyklas (2/2)
1 VB Beste Minor Puppy
Pagranitsjniki Eemii
Geb.: 17-05-2021   NHSB : 3237258
(Gavar iz mira älf x Jalinka Zarownik)
F.&Eig.: Tuip Marij
2 VB  Pagranitsjniki El'tsa
Geb.: 17-05-2021   NHSB : 3237259
(Gavar iz mira älf x Jalinka Zarownik)
F.&Eig.: Tuip Marij
 
Jeugdklas (1/1)
1 U  Tishka van de Marloe
Geb.: 25-08-2020   
(Russkiy Azart Idealist Obsession Coronado x Quenchi van de Marloe)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Kozyreva Natalia
 
Intermediaire Klas (3/3)
1 U RCAC
Siena of Russian Dreams
Geb.: 21-11-2019   LOSH : 1302712
(Ch. Korsakov Radost Power of Love Menigma x Ch. Noriana of Russian Dreams)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Verstraete Annelien
2 U  Dvorets Borzogo Fadroeska
Geb.: 16-02-2020   NHSB : 3189545
(Kataboliw Henrik x Kataboliw Ebony and Ivory)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
3 ZG  Dvorets Borzogo Feia
Geb.: 16-02-2020   NHSB : 3189544
(Kataboliw Henrik x Kataboliw Ebony and Ivory)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: Delodder Katia
 
Openklas (7/7)
1 U  Nadenka of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155009
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Heylen Bert
2 U  Happy Honeymoon Polot
Geb.: 28-08-2017   PKR.X : 10479
(Cavallierik Daila Lama x Alpina Karmazynowy Galop)
Fokker : Misterka-Kluska Wieslawa - Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
3 U  Olya Tsarina Wolfskaïa
Geb.: 19-12-2018   LOF : 17549
(I Am So Crazy in the Name of Love x Blackrose Tipping Point)
Fokker : Vuylsteke Anne - Eig.: M. Van Besien Hugues
4 U  Rasswet's Gwendolyn
Geb.: 24-04-2017   VDH/DWZB B : 18992
(Raskor Kalinow x Rasswet's Estelle)
Fokker : Wille Marion - Eig.: M. Van Besien Hugues
ZG  Dvorets Borzogo Elena
Geb.: 15-08-2019   NHSB : 3168325
(Russkiy Azart Lotus The King of Diamonds x Dvorets Borzogo Cyzarina)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: De Bonte Gert
ZG  Lynx White Lightning
Geb.: 12-03-2019   SE : 23752/2019
(Borscana Nimbostratus x Ch. Lynx Seraja Morosova)
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
ZG  Jolanda von St. Petersburg
Geb.: 19-07-2019   LOSH : 9200650
(Indjuk von St. Petersburg x Burya Baranowskij)
Fokker : Kristandt Gabi - Eig.: Fortemps Michel
 
Fokkersklas (3/4)
1 U  Skyluna of Russian Dreams
Geb.: 21-11-2019   LOSH : 1302709
(Ch. Korsakov Radost Power of Love Menigma x Ch. Noriana of Russian Dreams)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Dvorets-Borzogo Dobrava
Geb.: 28-04-2017   NHSB : 3080905
(Kataboliw Beryll x Dvorets-Borzogo Babochka)
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
3 U  Qiana van de Marloe
Geb.: 21-02-2017   LOSH : 1273380
(Basnjan Knight Errand x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
F.&Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
afw  Petrushka du Pré du Château
Geb.: 10-07-2016   LOSH : 1179400
(Basnjan Karamazov x Marishka-Guiryelevna du Pré du Château)
F.&Eig.: Sauveur Valérie
 
 
Kampioensklas (3/3)
1 U CAC
Ch. Nirina of Russian Dreams
Geb.: 04-12-2014   LOSH : 1155008
(Ch. Borzowski's Phenomenon x Ch. Russian Pearl Sokolow)
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca
2 U  Ch. Opaal van de Marloe
Geb.: 04-06-2015   NHSB Imp. : (BE) 3056582
(Kataboliw Amur x Ch. Dvorets-Borzogo Basha)
Fokker : van der Meijden-Duffhues Ellen - Eig.: Smit Anneke
3 U  Ch. Fonezel Filissa Suprim
Geb.: 12-05-2017   RKF : 4853829
(Ch. Solovyev Triumph x Fonezel Vivat Udacha)
Fokker : Bleze Elena - Eig.: De Winter Eddy
 
Veteranenklas (2/3)
1 U Beste Hoofd Teef Beste Teef - BOS Res.Best in Show
Ch. Aiyana von Alshamina
Geb.: 14-03-2013   NHSB : 2935129
(Ch. Velikij Oleg x Ch. Rose of Heaven Sokolow)
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans
2 U  Ch. Dvorets-Borzogo Basha
Geb.: 21-08-2012   NHSB : 2894430
(Ch. Mikolai aus dem Zarenreich x Ischyma Milayka Miloslava)
Fokker : Steenvoorden Wela - Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
afw  Troykaia Polozovich Gatchina
Geb.: 31-10-2007   LOSH : 1031706
(Ch. Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka x Ch. Basha Wolfskaïa)
F.&Eig.: Jans Veronique
 
   
 
U : Uitmuntend
ZG : Zeer Goed
VB : Veel Belovend
 
 
 
 
 
 
terug naar boven