barzoi.be;
HOME Links BorzoiShop
 
1-6-2024 : Montluçon/FR - CACS CACIB Spéciale Barzoï
 
Keurmeester : Dhr. Jouanchicot Christian/FR
 
Resultaten : scc
17 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 8 / Teven : 9 )
 
 
Reuen (8/8)
 
Jeugdklas (1/1)
 
1 U FCI-CACIB J
Uberic d'Ellendil 
Geb.: 17-05-2023   LOF 18212
(Rackham le Rouge d'Ellendil  x  Spassiba d'Ellendil)    
F.&Eig.: Debricon Sophie
 
 
Openklas (4/4)
 
1 U CACS
Tioumen de l'Hermitage d'Eole 
Geb.: 19-02-2022   LOF 17998/3191
(Apriori Luxury Zvezdnyi  x  Ch. Narusha de l'Hermitage d'Eole)    
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
2 U RCACS
Ch. Premier Ministre du Grand Fresnoy 
Geb.: 11-02-2019   LOF 17584/3125
(Howlinwolf Noble Seigneur du Grand Fresnoy  x  Jeanne d'Arc du Grand Fresnoy)    
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
3 U
Jarkov (dit Rackham) 
Geb.: 23-01-2020   LOF 18018/3158 (LOE 2505062)
(N'Duende Torrero de Pinedo  x  Jarkova Polienkova De Smolianova)    
Fokker : Torrero Salamanca Constantino - Eig.: Mme Ader Valérie
 
4 U
Dom As Goscha Vinsent Vinson 
Geb.: 30-04-2022   LOF 18193/3195 (LOSH 1351791)
(Zaprof's The Mythmaker  x  Ch. Dom As Goscha Reine Renée)    
Fokker : Schalenbourg Greta - Eig.: Hunot Laetitia
 
 
Kampioensklas (3/3)
 
1 U CACIB BOS
Ch. Solovyev Russian Prince at Grand Fresnoy 
Geb.: 09-10-2021   LOF 18161/3187 (RKF 6289230)
(Ch. Konza Lythe Dot Com  x  Ch. Solovyev Dobraya Dusha)    
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
2 U RCACIB
Ch. Riazan Aegon du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF 17803/3154
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy  x  Otmena du Clos Vrémontois)    
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
 
3 U
Ch. Rackham Le Rouge d'Ellendil 
Geb.: 11-08-2020   LOF 17768/3147
(Iaroslav Black des Svoras de la Centauresse  x  Dober-Kopp Hu-Go Unicum)    
F.&Eig.: Debricon Sophie
 
Teven (8/9)
   Reuen
 
Jeugdklas (2/2)
 
1 U FCI-CACIB J JBOB
Solaise Sparkling Shimmer 
Geb.: 17-08-2023   LOE 2687367
(Ch. Korsakov Radost Power of Love Menigma  x  Nadezhda du Clos Vrémontois)  
Fokker : James Alexis Margot - Eig.: Frade Augusto
 
2 U
Ustvadia de l'Hermitage d'Eole 
Geb.: 20-03-2023   LOF 18155
(Porschai de l'Hermitage d'Eole  x  Izvol Milushka Russkaia Dusha)    
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
 
Intermediaire Klas (3/4)
 
1 U CACS CACIB
Tzarevna du Cot-Regnier 
Geb.: 28-10-2022   LOF 18112/03753
(Ch. Pushkin du Cot-Regnier  x  Ch. Olympe du Cot-Regnier)    
F.&Eig.: Laurent-Faure Danielle
 
2 U RCACS
Themis La Deesse du Grand Fresnoy 
Geb.: 02-10-2022   LOF 18133
(Ch. Piratadel Octubre Rojo-Argentina  x  Ch. Osiris Deesse du Grand Fresnoy )    
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
3 U
Tcherkyza de l'Hermitage d'Eole 
Geb.: 25-09-2022   LOF 18087/03749
(Cartoon Radena Slovakia  x  Triumphator Yvonna A Hermitage)    
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
afw
Thais des Svoras de la Centauresse 
Geb.: 22-06-2022   LOF 18076
(Go Go Bolshoi Midnight Cowboy  x  Noliko des Svoras de la Centauresse)    
Fokker : Verrecchia Virginie - Eig.: Mlle Eschasseriaux Pascale-Laurence
 
 
Kampioensklas (2/2)
 
1 U RCACIB
Ch. Theodora de l'Hermitage d'Eole 
Geb.: 19-02-2022   LOF 17992/3731
(Apriori Luxury Zvezdnyi  x  Ch. Narusha de l'Hermitage d'Eole)    
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
2 U
Ch. Rebellion d'Ellendil 
Geb.: 11-08-2020   LOF 17762/3675
(Iaroslav Black des Svoras de la Centauresse  x  Dober-Kopp Hu-Go Unicum)    
F.&Eig.: Debricon Sophie
 
 
Veteranenklas (1/1)
 
1 U FCI-CACIB V Vet. BOB - BOB
Ch. Jasmine du Cot-Regnier 
Geb.: 29-08-2014   LOF 16686/3498
(Ch. Lynx Winds from Russia  x  Flèche du Cot-Regnier)    
F.&Eig.: Laurent-Faure Danielle
 

U - Uitmuntend
 

Français Français
English    English
Deutsch    Deutsch
HOME
Resultaten
Shows
Zoeken
Coursing & Rennen
Links
Belgische Borzoi Club
BorzoiShop