barzoi.be;
HOME Links BorzoiShop
 
26-5-2022 : Lelystad/NL - CAC NBC Dutch Borzoi Specialty
 
Keurmeester : Mw. Worthy Linda/UK
 
Resultaten : Rosalind Priest
33 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 16 / Teven : 17 )
 
 
Reuen (13/16)
 
Puppyklas (1/1)
 
1 VB
Eros Of The Wicklow Hunters 
Geb.: 10-10-2021   
(Scheztaya Lazarus  x  Ch. Calina Of The Wicklow Hunters)  
Fokker : Fakkert Inge - Eig.: Op de Weerdt Nancy - Verlinden Francis
 
 
 
Jeugdklas (2/3)
 
1 U JBOB
Take A Chance On Me Modnyabistru 
Geb.: 28-02-2021   NHSB 3228289
(Ch. Lynx Autumn Fire  x  Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny)  
Fokker : van den Broek A.P.J.M. - Eig.: Kluiters Jeanne
 
 
2 U
X-Ferrari Stepowy Goniec 
Geb.: 26-04-2021   NHSB Imp.
(Lunnaya Raduga Tsaryaschiy V Pole  x  Zula Stepowy Goniec)  
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: de Bruijn Willem
 
 
afw
The Name Of The Game Modnyabistru 
Geb.: 28-02-2021   NHSB 3228288
(Ch. Lynx Autumn Fire  x  Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny)  
Fokker : van den Broek A.P.J.M. - Eig.: Jansen Gerard
 
 
 
Intermediaire Klas (1/2)
 
1 U
Derzay of the Wicklow Hunters 
Geb.: 06-11-2020   NHSB 3214620
(Cavallierik Gaskonec  x  Chaijka Of The Wicklow Hunters)  
Fokker : Fakkert Inge - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
afw
Estet Classic Nureyev at Wyehawk 
Geb.: 12-08-2020   EST 00427/21
(Estet Classic Raday  x  Metelitsa Nepobedimaya Nika)  
Fokker : Gorbatsjova Olga - Kasemets Natalja - Eig.: Habig Christofer
 
 
 
Openklas (3/4)
 
1 U RCAC
Jansams Lover Boy 
Geb.: 08-08-2019   NHSB 3180188
(Ch. Korsakov Radost Power of Love Menigma  x  Manitias Jelena at Jansams)  
Fokker : Jones - Codling - Eig.: van Dongen-Vereggen Els
 
 
2 U
Jelistaz Exquisite Son of Enigma 
Geb.: 18-05-2020   NHSB 3210140
(Rasswet's Enigma  x  Jelistaz Yummie)  
Fokker : Söderberg Susanna & Stefan - Eig.: Teunissen Veronika - Teunissen Wim
 
 
3 U
Kataboliw Henrik 
Geb.: 24-03-2018   NHSB 3143170
(Russkiy Azart Idealist Obsession Coronado  x  Kataboliw Anna-Karenina)  
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Steenvoorden Wela
 
 
afw
Estet Classic Hakkon at Wyehawk 
Geb.: 27-04-2020   EST 02707/20
(Ch. Estet Classic Izbor  x  Ch. Estet Classic Vsemila)  
Fokker : Gorbatsjova Olga - Eig.: Habig Christofer
 
 
 
Fokkersklas (1/1)
 
1 U
I Have A Dream Modnyabistru 
Geb.: 28-02-2021   NHSB 3228290
(Ch. Lynx Autumn Fire  x  Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny)  
Fokker : van den Broek A.P.J.M. - Eig.: Kluiters Jeanne
 
 
 
Kampioensklas (2/2)
 
1 U CAC Beste Reu - BOS Res.Best in Show
Ch. Sukascha of Russian Dreams 
Geb.: 21-11-2019   LOSH 1302707
(Ch. Korsakov Radost Power of Love Menigma  x  Ch. Noriana of Russian Dreams)  
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy Bianca
 
 
2 U
Ch. Cherkay Of The Wicklow Hunters 
Geb.: 29-07-2016   NHSB 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters  x  Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)  
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy - Verlinden Francis
 
 
 
Veteranenklas (3/3)
 
1 U
Ch. Rasswet's Enigma 
Geb.: 25-05-2014   NHSB 3033780
(Ch. Lynx Winds from Russia  x  Ch. Rasswet's Camee)  
Fokker : Wille Marion - Eig.: Teunissen Veronika - Teunissen Wim
 
 
2 U
Ch. Aston-Martin Karmazynowy Galop 
Geb.: 03-07-2013   PKR.X 8456
(Tylko Ten Polot  x  Manon Lescaut Stepowy Goniec)  
Fokker : Dudzik Miroslawa - Eig.: Smit Anneke
 
 
3 U
Kataboliw Avalon 
Geb.: 06-09-2013   NHSB 2955531
(Iwanushka von St. Petersburg  x  Anatevka vom Falknerforst)  
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: Schimmel Marieke - de Boer Jellersing
 
 
Teven (16/17)
   Reuen
 
Puppyklas (2/2)
 
1 VB Beste Puppy
Enya Of The Wicklow Hunters 
Geb.: 10-10-2021   NHSB 3253816
(Scheztaya Lazarus  x  Ch. Calina Of The Wicklow Hunters)  
Fokker : Fakkert Inge - Eig.: De Lijster Jolanda
2 VB
Elena of the Wicklow Hunters 
Geb.: 10-10-2021   NHSB 3253815
(Scheztaya Lazarus  x  Ch. Calina Of The Wicklow Hunters)  
Fokker : Fakkert Inge - Eig.: Fakkert Ans Inge
 
Jeugdklas (2/2)
 
1 U
Paskova Rebel Heart 
Geb.: 24-05-2021   NHSB 3264772
(Ch. Mikoyan Gourevitch Miq du Grand Fresnoy  x  Paskova Night Wish)  
Fokker : Paskova Antoaneta - Eig.: Gielisse Anita
2 U
Been Waiting For You Modnyabistru 
Geb.: 28-02-2021   NHSB 3228291
(Ch. Lynx Autumn Fire  x  Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny)  
Fokker : van den Broek A.P.J.M. - Eig.: van den Broek André - Kluiters Jeanne
 
Openklas (4/5)
 
1 U
Fiona Del Octubre Rojo 
Geb.: 02-02-2020   NHSB 3247382
(Elance Master And Commander  x  She Is A Rainbowwarrior Del Octubre Rojo)  
Fokker : Paz Jimena - Eig.: Koppelaar - Hirschmann
2 U
Lynx White Lightning 
Geb.: 12-03-2019   SE 23752/2019
(Borscana Nimbostratus  x  Ch. Lynx Seraja Morosova)  
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy Bianca
3 U
Dvorets Borzogo Fadroeska 
Geb.: 16-02-2020   NHSB 3189545
(Kataboliw Henrik  x  Kataboliw Ebony and Ivory)  
F.&Eig.: Steenvoorden Wela
4 U
Tanya van de Marloe 
Geb.: 06-05-2020   LOSH
(Russkiy Azart Idealist Obsession Coronado  x  Happy Honeymoon Polot)  
F.&Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
afw
Siena of Russian Dreams 
Geb.: 21-11-2019   LOSH 1302712
(Ch. Korsakov Radost Power of Love Menigma  x  Ch. Noriana of Russian Dreams)  
Fokker : Van Hoof-Bekers Eddy & Bianca - Eig.: Verstraete Annelien
 
Fokkersklas (4/4)
 
1 U RCAC
Ch. Calina of The Wicklow Hunters 
Geb.: 29-07-2016   NHSB 3052734
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters  x  Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)  
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans Inge
2 U
Ch. Golovka Tucha Krylataja Ljoebov 
Geb.: 14-06-2014   NHSB 2971845
(Silver Seraph Sokolow  x  Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)  
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse Anita
3 U
Tatjana van de Marloe 
Geb.: 06-05-2020   LOSH
(Russkiy Azart Idealist Obsession Coronado  x  Happy Honeymoon Polot)  
F.&Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
4 U
Cymabresjeva Watruska 
Geb.: 19-03-2019   NHSB 3152467
(Cymabresjeva Vasilii  x  Cymabresjeva Qatyuska)  
F.&Eig.: de Groot Wim
 
Kampioensklas (2/2)
 
1 U CAC Beste Teef - BOB Best in Show
Ch. Lovkaya Tucha Krylataja Ljoebov 
Geb.: 14-06-2014   NHSB 2971844
(Silver Seraph Sokolow  x  Ch. Tucha Raisa Krylataja Ljoebov)  
Fokker : Gielisse A. M. Th. - Eig.: Gielisse Anita
2 U
Ch. Skyluna of Russian Dreams 
Geb.: 21-11-2019   LOSH 1302709
(Ch. Korsakov Radost Power of Love Menigma  x  Ch. Noriana of Russian Dreams)  
F.&Eig.: Van Hoof-Bekers Eddy Bianca
 
Veteranenklas (2/2)
 
1 U Beste Veteraan
Kataboliw Anna-Karenina 
Geb.: 06-09-2013   VDH/DWZB B 18512
(Iwanushka von St. Petersburg  x  Anatevka vom Falknerforst)  
Fokker : Nickelsen Dr. Kay & Tanja - Eig.: van der Meijden-Duffhues Ellen
2 U
Ch. Aiyana von Alshamina 
Geb.: 14-03-2013   NHSB 2935129
(Ch. Velikij Oleg  x  Ch. Rose of Heaven Sokolow)  
Fokker : Koschwitz Nadja - Eig.: Alberda Frans

U - Uitmuntend
VB - Veel Belovend
 

Français Français
English    English
Deutsch    Deutsch
HOME
Resultaten
Shows
Zoeken
Coursing & Rennen
Links
Belgische Borzoi Club
BorzoiShop