barzoi.be;
HOME Links BorzoiShop
 
23-4-2022 : Paris/FR - CACS-CACIB European Dog Show 2022
 
Keurmeester : Dhr. Barjot Bernard/FR
 
Resultaten : SCC
44 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 21 / Teven : 23 )
 
 
Reuen (15/21)
 
Puppyklas (1/1)
 
1 VB Beste Puppy
Solovyev Russian Prince at Grand Fresnoy 
Geb.: 09-10-2021   RKF
(Ch. Konza Lythe Dot Com  x  Ch. Solovyev Dobraya Dusha)  
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
 
Jeugdklas (3/5)
 
1 U JBOB
Riazan Aegon du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF 17803
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy  x  Otmena du Clos Vrémontois)  
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
 
 
2 U
Seigneur d'Ellendil 
Geb.: 25-05-2021   LOF 17897
(Lynx Black Soul  x  Dober-Kopp Hu-Go Unicum)  
F.&Eig.: Debricon Sophie
 
 
3 U
Brian Sousedik 
Geb.: 14-05-2021   CMKU/B 4294/21
(Cavallierik Compliment of Me  x  Aprelka Lenel Slovakia)  
Fokker : Sousedikova Marketa - Eig.: Pospisilova Katerina
 
 
afw
My Lovely Rebel Matrioshka 
Geb.: 16-04-2021   CMKU/B 4266/21
(Chic in Time Matrioshka  x  Heart on Fire Matrioshka)  
Fokker : Svobodová Vendula - Eig.: Greplova Vilma
 
 
afw
Simple Obsession Fifty Shades Darker 
Geb.: 23-05-2021   RKF 6280911
(Ch. Solovyev Triumph  x  Ch. Simple Obsession z Bilmy)  
Fokker : Gubaeva Natalia - Eig.: Toselli Lorenzo
 
 
 
Intermediaire Klas (5/5)
 
1 U RCAC
Japejukan Karjala Takas 
Geb.: 03-07-2020   FIN 40944/20
(Scheztaya Velvet Goldmine  x  White Army Stepowy Goniec)  
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: Lindholm Jussi
 
 
2 U
Rackham Le Rouge d'Ellendil 
Geb.: 11-08-2020   LOF 17768/3147
(Iaroslav Black des Svoras de la Centauresse  x  Dober-Kopp Hu-Go Unicum)  
F.&Eig.: Debricon Sophie
 
 
3 U
Rebel du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF 17804
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy  x  Otmena du Clos Vrémontois)  
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
 
4 U
Texas Stepowy Goniec 
Geb.: 28-04-2020   LOF 17909/3143
(Estet Classic Valentin Stepowy Goniec  x  Finka Stepowy Goniec)  
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Mlle Chevalier Line
 
 
U
Royal d'Ellendil 
Geb.: 11-08-2020   LOF 17765
(Iaroslav Black des Svoras de la Centauresse  x  Dober-Kopp Hu-Go Unicum)  
Fokker : Debricon Sophie - Eig.: Lapresle Rose
 
 
 
Openklas (2/2)
 
1 U CAC RCACIB
Lynx Gogibus Pearl 
Geb.: 23-06-2018   KC AW0904888
(Ch. Lynx Seri Savatskij  x  Lynx Black Pearl)  
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Harvey Lorraine - Jonsson Elisabet
 
 
2 U
Premier Ministre du Grand Fresnoy 
Geb.: 11-02-2019   LOF 17584/3125
(Howlinwolf Noble Seigneur du Grand Fresnoy  x  Jeanne d'Arc du Grand Fresnoy)  
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
 
 
Kampioensklas (4/7)
 
1 U CACIB BOS
Ch. Olinski du Cot-Regnier 
Geb.: 22-03-2018   LOF 17409/3096
(Ch. Perm Velikaya Blesk  x  Ch. Irinka du Cot-Regnier)  
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: M. Jeannin Patrice
 
 
2 U
Ch. Fonezel Artist 
Geb.: 23-03-2018   CMKU/B 3958/-18/18/19
(Fonezel Kumir Favorit Premium  x  Russkiy Azart Westa Worthy Efrosine)  
Fokker : Bleze Elena - Eig.: Rerichova Miloslava
 
 
3 U
Ch. Cherkay Of The Wicklow Hunters 
Geb.: 29-07-2016   NHSB 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters  x  Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)  
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
4 U
Ch. Lynx Winter Solstice Of Albaneiler 
Geb.: 16-12-2015   KC Reg.AT0902983
(Lynx Black Sky  x  Ch. Lynx Seraja Morosova)  
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Harvey Lorraine
 
 
afw
Ch. Blesk at Hermitage d'Eole 
Geb.: 04-11-2017   LOF 17534/03075
(Cavallierik Vanilla Sky  x  Stardust Ziggy Bielie Noci)  
Fokker : Kovacevic Dejan & Lidija - Eig.: Guillon Sylvie
 
 
afw
Ch. Power and Elegance Catch the Cash 
Geb.: 14-06-2016   VDH/DWZB B 18873
(Ch. Ischyma Saphir  x  Mariza aus dem Zarenreich)  
F.&Eig.: Witt-Gross Katharina
 
 
afw
Ch. Exlibris Falco Rus Dikkens 
Geb.: 17-10-2019   LV KV-248/20
(Exlibris Falco Rus Car Gvidon  x  Exlibris Falco Rus Zhar-Ptitsa)  
F.&Eig.: Korcagina Olga
 
 
 
Veteranenklas (0/1)
 
afw
Lynx Ray of Shine 
Geb.: 17-02-2014   SE 21035/2014
(Goricvet Sudaria Kupidonas  x  Lynx Midnight Sun)  
Fokker : Johnsson Elisabet - Eig.: Harvey Lorraine - Jonsson Elisabet
 
 
Teven (22/23)
   Reuen
 
Jeugdklas (6/7)
 
1 U JBOS
Been Waiting For You Modnyabistru 
Geb.: 28-02-2021   NHSB 3228291
(Ch. Lynx Autumn Fire  x  Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny)  
Fokker : van den Broek A.P.J.M. - Eig.: van den Broek André - Kluiters Jeanne
2 U
Spassiba d'Ellendil 
Geb.: 25-05-2021   LOF 17904
(Lynx Black Soul  x  Dober-Kopp Hu-Go Unicum)  
F.&Eig.: Debricon Sophie
3 U
Brasletka Lenel Sousedik 
Geb.: 14-05-2021   CMKU/B 4295/21
(Cavallierik Compliment of Me  x  Aprelka Lenel Slovakia)  
Fokker : Sousedikova Marketa - Eig.: Huzevkova Lenka
4 U
Branwen Sousedik 
Geb.: 14-05-2021   CMKU/B 4296/21
(Cavallierik Compliment of Me  x  Aprelka Lenel Slovakia)  
F.&Eig.: Sousedikova Marketa
U
Ischyma Kalinka Kokett 
Geb.: 15-06-2021   VDH/DWZB B 19352
(Ch. Ischyma Esaia  x  Ch. Ischyma Doris)  
Fokker : Kirsch Evelyn - Eig.: M. Place de Vougon Didier
U
Mischran Yennefer 
Geb.: 07-04-2021   CMKU/B 4350/21
(Mischran Melchior  x  Mischran A Touch of Frost)  
Fokker : Baker Angie - Eig.: Aharon Natalya
afw
Shaya Dusha de l'Hermitage d'Eole 
Geb.: 28-06-2021   LOF 17893
(Ch. Blesk at Hermitage d'Eole  x  Izvol Milushka Russkaia Dusha)  
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Intermediaire Klas (4/4)
 
1 U CAC RCACIB
Japejukan Katarina Suurin 
Geb.: 03-07-2020   FIN 40946/20
(Scheztaya Velvet Goldmine  x  White Army Stepowy Goniec)  
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: Lindholm Jussi
2 U
Renaissance du Grand Fresnoy 
Geb.: 28-12-2020   LOF 17837
(Ch. Majestic Palace du Grand Fresnoy  x  Apriori Tavolga)  
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U
Uganda Stepowy Goniec 
Geb.: 22-05-2020   LOF 17908/3671
(Estet Classic Valentin Stepowy Goniec  x  Arella Ai by H.R.I.B. at Stepowy Goniec)  
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Mlle Chevalier Line
4 U
Rebecca du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF 17798
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy  x  Otmena du Clos Vrémontois)  
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
Openklas (4/4)
 
1 U RCAC
Ovatsiya de Kanapoviec 
Geb.: 24-01-2018   LOF 17442/3649
(Bogatyr von Alshamina  x  Iesvlana du Cot-Regnier)  
F.&Eig.: Ronat Sandrine
2 U
Romy du Clos Vrémontois 
Geb.: 28-06-2020   LOF 17715
(Oustinov du Clos Vrémontois  x  Lina du Clos Vrémontois)  
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
3 U
Cavallierik Smoky Eyes 
Geb.: 29-05-2019   LOF 17699/3647
(Sokol & K Kalvados  x  Dance with me Matrioshka)  
Fokker : Barkovskaya Olga - Eig.: Combis Marie-Hélène
4 U
Rhapsody in Red Silent Enigma 
Geb.: 06-05-2020   CMKU/B 4155/20
(Dion's Zamilovaniy  x  Nadyeshda Silent Enigma)  
Fokker : Krapova Marta - Eig.: Aharon Natalya
 
Kampioensklas (6/6)
 
1 U CACIB BOB
Ch. Olympe du Cot-Regnier 
Geb.: 22-03-2018   LOF 17411/3628
(Ch. Perm Velikaya Blesk  x  Ch. Irinka du Cot-Regnier)  
F.&Eig.: Laurent-Faure Danielle
2 U
Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny 
Geb.: 24-03-2015   NHSB 3018642
(Ch. Solovyev Triumph  x  Solovyev Night and Day)  
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André - Kluiters Jeanne
3 U
Ch. Albaneiler Aquae Sulis 
Geb.: 05-06-2015   KC Reg.AS03355201
(Ch. Lynx Seri Savatskij  x  Albaneiler Belisama)  
F.&Eig.: Harvey Lorraine
4 U
Ch. Magdalena du Grand Fresnoy 
Geb.: 03-02-2016   LOF 016942
(Ch. Solovyev Triumph  x  Histoire d'Amour du Grand Fresnoy)  
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
U
Ch. Calina of The Wicklow Hunters 
Geb.: 29-07-2016   NHSB 3052734
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters  x  Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)  
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans Inge
U
Ch. Petrushka du Cot-Regnier 
Geb.: 29-01-2019   LOF 17543/3643
(Ch. Mosseiev du Cot-Regnier  x  Jarkaia du Cot-Regnier)  
Fokker : Laurent-Faure Danielle - Eig.: Julien Isabelle
 
Veteranenklas (2/2)
 
1 U Beste Veteraan
Ch. Aprelka Lenel Slovakia 
Geb.: 21-11-2013   CMKU/B 3820/-17/13
(Jeronimo Primus z Bilmy  x  Brasletka Mraja)  
Fokker : Huzevkova Lenka - Eig.: Sousedikova Marketa
Gzhanna du Clos Vremontois 
Geb.: 27-03-2011   LOF 015905/3354
(Boran du Cot-Regnier  x  Crystal du Clos Vrémontois)  
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia

U - Uitmuntend
VB - Veel Belovend
 

Français Français
English    English
Deutsch    Deutsch
HOME
Resultaten
Shows
Zoeken
Coursing & Rennen
Links
Belgische Borzoi Club
BorzoiShop