barzoi.be;
HOME Links BorzoiShop
 
22-4-2022 : Paris/FR - CACS-CACIB Championnat de France 2022
 
Keurmeester : Dr. Maison Frédéric/FR
 
Resultaten : SCC
27 ingeschreven barsoi's ( Reuen : 11 / Teven : 16 )
 
 
Reuen (8/11)
 
Jeugdklas (2/3)
 
1 U JBOS
Riazan Aegon du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF 17803
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy  x  Otmena du Clos Vrémontois)  
Fokker : Bourrasset Françoise - Eig.: Hunot Laetitia
 
 
2 U
Seigneur d'Ellendil 
Geb.: 25-05-2021   LOF 17897
(Lynx Black Soul  x  Dober-Kopp Hu-Go Unicum)  
F.&Eig.: Debricon Sophie
 
 
afw
Simple Obsession Fifty Shades Darker 
Geb.: 23-05-2021   RKF 6280911
(Ch. Solovyev Triumph  x  Ch. Simple Obsession z Bilmy)  
Fokker : Gubaeva Natalia - Eig.: Toselli Lorenzo
 
 
 
Intermediaire Klas (4/4)
 
1 U CAC CACIB BOS
Rackham Le Rouge d'Ellendil 
Geb.: 11-08-2020   LOF 17768/3147
(Iaroslav Black des Svoras de la Centauresse  x  Dober-Kopp Hu-Go Unicum)  
F.&Eig.: Debricon Sophie
 
 
2 U RCAC RCACIB
Japejukan Karjala Takas 
Geb.: 03-07-2020   FIN 40944/20
(Scheztaya Velvet Goldmine  x  White Army Stepowy Goniec)  
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: Lindholm Jussi
 
 
3 U
Rebel du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF 17804
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy  x  Otmena du Clos Vrémontois)  
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
 
 
4 U
Texas Stepowy Goniec 
Geb.: 28-04-2020   LOF 17909/3143
(Estet Classic Valentin Stepowy Goniec  x  Finka Stepowy Goniec)  
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Mlle Chevalier Line
 
 
 
Kampioensklas (2/4)
 
1 U
Ch. Cherkay Of The Wicklow Hunters 
Geb.: 29-07-2016   NHSB 3052730
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters  x  Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)  
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Op de Weerdt Nancy
 
 
Kngw.
Ch. Exlibris Falco Rus Dikkens 
Geb.: 17-10-2019   LV KV-248/20
(Exlibris Falco Rus Car Gvidon  x  Exlibris Falco Rus Zhar-Ptitsa)  
F.&Eig.: Korcagina Olga
 
 
afw
Ch. Blesk at Hermitage d'Eole 
Geb.: 04-11-2017   LOF 17534/03075
(Cavallierik Vanilla Sky  x  Stardust Ziggy Bielie Noci)  
Fokker : Kovacevic Dejan & Lidija - Eig.: Guillon Sylvie
 
 
afw
Ch. Power and Elegance Catch the Cash 
Geb.: 14-06-2016   VDH/DWZB B 18873
(Ch. Ischyma Saphir  x  Mariza aus dem Zarenreich)  
F.&Eig.: Witt-Gross Katharina
 
 
Teven (15/16)
   Reuen
 
Jeugdklas (3/4)
 
1 U JBOB
Been Waiting For You Modnyabistru 
Geb.: 28-02-2021   NHSB 3228291
(Ch. Lynx Autumn Fire  x  Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny)  
Fokker : van den Broek A.P.J.M. - Eig.: van den Broek André - Kluiters Jeanne
2 U
Spassiba d'Ellendil 
Geb.: 25-05-2021   LOF 17904
(Lynx Black Soul  x  Dober-Kopp Hu-Go Unicum)  
F.&Eig.: Debricon Sophie
ZG
Mischran Yennefer 
Geb.: 07-04-2021   CMKU/B 4350/21
(Mischran Melchior  x  Mischran A Touch of Frost)  
Fokker : Baker Angie - Eig.: Aharon Natalya
afw
Shaya Dusha de l'Hermitage d'Eole 
Geb.: 28-06-2021   LOF 17893
(Ch. Blesk at Hermitage d'Eole  x  Izvol Milushka Russkaia Dusha)  
F.&Eig.: Guillon Sylvie
 
Intermediaire Klas (4/4)
 
1 U
Japejukan Katarina Suurin 
Geb.: 03-07-2020   FIN 40946/20
(Scheztaya Velvet Goldmine  x  White Army Stepowy Goniec)  
Fokker : Kahelin Jari-Pekka - Eig.: Lindholm Jussi
2 U
Rebecca du Clos Vrémontois 
Geb.: 02-12-2020   LOF 17798
(Ch. Zabava Znaty Dimitriy  x  Otmena du Clos Vrémontois)  
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
3 U
Uganda Stepowy Goniec 
Geb.: 22-05-2020   LOF 17908/3671
(Estet Classic Valentin Stepowy Goniec  x  Arella Ai by H.R.I.B. at Stepowy Goniec)  
Fokker : Rychlik Kazimierz - Eig.: Mlle Chevalier Line
4 ZG
Renaissance du Grand Fresnoy 
Geb.: 28-12-2020   LOF 17837
(Ch. Majestic Palace du Grand Fresnoy  x  Apriori Tavolga)  
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
 
Openklas (5/5)
 
1 U CAC CACIB BOB
Rhapsody in Red Silent Enigma 
Geb.: 06-05-2020   CMKU/B 4155/20
(Dion's Zamilovaniy  x  Nadyeshda Silent Enigma)  
Fokker : Krapova Marta - Eig.: Aharon Natalya
2 U RCAC RCACIB
Ch. Magdalena du Grand Fresnoy 
Geb.: 03-02-2016   LOF 016942
(Ch. Solovyev Triumph  x  Histoire d'Amour du Grand Fresnoy)  
F.&Eig.: Combis Marie-Hélène
3 U
Romy du Clos Vrémontois 
Geb.: 28-06-2020   LOF 17715
(Oustinov du Clos Vrémontois  x  Lina du Clos Vrémontois)  
F.&Eig.: Bourrasset Françoise
4 U
Ovatsiya de Kanapoviec 
Geb.: 24-01-2018   LOF 17442/3649
(Bogatyr von Alshamina  x  Iesvlana du Cot-Regnier)  
F.&Eig.: Ronat Sandrine
U
Phantazia d'Ellendil 
Geb.: 23-09-2019   LOF 17623/3661
(Olympe d'Ellendil  x  Isami d'Ellendil)  
F.&Eig.: Debricon Sophie
 
Kampioensklas (3/3)
 
1 U
Ch. Calina of The Wicklow Hunters 
Geb.: 29-07-2016   NHSB 3052734
(Ch. Ambros of the Wicklow Hunters  x  Ch. Iskristaja Iskra Wolkowo)  
Fokker : Fakkert A.G. - Eig.: Fakkert Ans Inge
2 U
Ch. Olympe du Cot-Regnier 
Geb.: 22-03-2018   LOF 17411/3628
(Ch. Perm Velikaya Blesk  x  Ch. Irinka du Cot-Regnier)  
F.&Eig.: Laurent-Faure Danielle
3 U
Ch. Solovyev Datoeda of Bistrumodny 
Geb.: 24-03-2015   NHSB 3018642
(Ch. Solovyev Triumph  x  Solovyev Night and Day)  
Fokker : Ostrovskaya Marina - Eig.: van den Broek André

U - Uitmuntend
ZG - Zeer Goed
Kngw. - Kan niet gekeurd worden
 

Français Français
English    English
Deutsch    Deutsch
HOME
Resultaten
Shows
Zoeken
Coursing & Rennen
Links
Belgische Borzoi Club
BorzoiShop